شرکت چرخش ماشین روتک

این شرکت درسال 1396با هدف بهینه سازی وبهسازی سیستم، مهندسی وتحقیق درزمینۀ صنایع نفت وانرژی تشکیل گردید وبا بهره گیری از توان فنی پرسنل مجرب  در این حوزه فعالیت خود را هدف گذاری نمود. زمینه های فعالیت  شامل ساخت قطعات حساس و تعمیرات اساسی، ساخت تجهیزات وادوات روتور مثل انواع روتورهای ناحیه سرد و گرم، ساخت کامل توربینهای گازی و توسعه تنوع دامنه، ارائه خدمات تعمیرات اساسی برای دیگر توربینها و توسعه دفتر طراحی توربو ماشین ، تشکیل گروه شرکتهای همکار با محوریت این شرکت، توسعه بازارهای بین المللی و صدورخدمات فنی و مهندسی می باشد.

هم اکنون این  شرکت  افتخار دارد که پروژه ای بسیار متنوع و متعدد تخصصی را در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، درصنایع دریایی وغیره را با موفقیت به نتیجه وبهره برداری برساند.

ازآنجايي كه هدف بنيادين مؤسسين كمك به خودكفائي و افزايش قدرت در زمینۀ صنایع پایه و ایجاد دانش فنی بومی در سطح ملی و در داخل کشور بوده است، همواره در ارائه كلية خدمات، ميزان اثربخشي خدمات ارائه شده در دستيابي به هدف فوق مد نظر بوده و همين عامل باعث افزايش كيفيت خدمات، ارتقاء شركت و كسب رضايت مشتريان با اعتماد و وفادار گشته است.

اين سازمان جهت نيل به اهداف سازماني همواره خود را متعهد به  ارتقای رضایت و پشتیبانی مشتریان وفادار خود می داند.

پیام مدیریت شرکت چرخش ماشین روتک

افتخار دارد که با تلاش خستگي ناپذير کارکنان خود توانسته با تحولي چشمگير، جايگاه ويژه اي در زمينه صنعت و اقتصاد کشور ارائه و همچنان با تکيه بر بنيه علمي، ميراث گرانبهاي تجربه پيشينيان و اراده استوار، کوشش نمــايد طلايه دار اين صنعت عظيم باشد .  بي ترديد رسيدن به اهداف پيشروي شركت  و  همسو شدن با تحولات و چالشهاي موجود نيازمند نگرشي جامع و تفصيلي به تمامي عوامل پيشبرنده از جمله ارتقاء مستمر سطح کيفي و کمي دانش، دسترسي به بانکهاي قوي اطلاعات، به رهگيري از تکنولوژي روز وفناوري هاي جديد مي باشد  . در همين راستا با اتکا به خداوند سبحان وهمراهي و همگامي تمامي همکاران با برداشتن گام ديگري در راه رشد و اعتلاي شركت امروز شاهد رشد روز افزون شرکت  چرخش ماشین  روتک هستيم . اميد است ايـن حرکت مثبت با مشارکت و همکاري صاحبان فکر وانديشه بتواند محيطي مناسب براي رشد خلاقيتها ايجاد و زمينه هاي هرچه بيشتر بالندگي را فراهم نمايد .

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان سپهبد قرنی ، خیابان اراک ساختمان 54 پلاک 64 طبقه پنجم واحد 18
شماره تماس: 88904221-021
شماره نمابر: 88932095-021
کد پستی: 1598943543

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
21

حاضرین در سایت

ما 84 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group