شرکت چرخش ماشین روتک

ساخت قطعات و مجموعه های دوار و ثابت

ساخت قطعات و مجموعه های دوار و ثابت

نصب و راه اندازی تجهیزات پروژه ها

نصب و راه اندازی تجهیزات پروژه ها

زمینه فعالیت

اجرا و راه اندازی مطابق با استانداردهای بین المللی، مشخصات کارفرما و دستورالعملهای داخلی شرکت

توانمندی ها

شرکت توربین گستر ملل به عنوان یکی از شرکت های بخش خصوصی که در سال 1386 تأسیس شده است، در راستای اهتمام به سیاست های کلی کشور و با نگاهی استراتژیک و بلند مدت به حضور خود در عرصه صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی ، فعالیت خود را با حضور جمعی از متخصصین مجرب کشور آغاز نموده است. این شرکت دارای مدیریت یکپارچه جهت اجرای پروژه های خود می باشد.

گروه نرم افزاری دیما یک گروه با دیگاه باز متن و انتشار رایگان است ، این گروه در سال 84 با نام میترا تاسیس و در سال 88 به گروه دیما تغییر نام داد ، محصولات این گروه عمدتا رایگان و در جهت توسعه وب فارسی ارائه شده است ، این گروه محصولات زیادی را تا کنون بر روی وب منتشر کرده است که از آن جمله میتوان به سیستم های مدیریت محتوای جوملا بیس اشاره کرد.

این گروه افتخار دارد تا بسیاری از سایت های علماء و سایت های اشخاص معتبر را طراحی یا پیاده سازی نموده است. خدمات این گروه محدود به وب بوده و تولید قالب وب سایت و نرم افزار های کاربردی بر روی جوملا از اصلی ترین فعالیت های گروه می باشد.

این گروه متشکل از تعداد زیادی شرکت نرم افزاری و وب سایت های اینترنتی می باشد که خدمات همگی این وب سایت ها در زمینه وب می باشد.

گروه نرم افزاری دیما

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان سپهبد قرنی ، خیابان اراک ساختمان 54 پلاک 64 طبقه پنجم واحد 18
شماره تماس: 88904221-021
شماره نمابر: 88932095-021
کد پستی: 1598943543

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
21

حاضرین در سایت

ما 51 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group